INFORMACJE KONTAKTOWE

  • Tel: +48 22 718 35 00

  • Fax: +48 22 718 35 01

  • info@cigames.com

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
INFORMACJE KONTAKTOWE

  • Tel: +48 22 718 35 00

  • info@cigames.com

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Nasz zespół

Prezes Zarządu

Marek Lech Tymiński ukończył programy Management w Canadian International Management Institute, Management Development Program na University of Virginia oraz Leadership Development Program i Advancing Global Leadership w Center for Creative Leadership. W 1997 roku otworzył swoją pierwszą działalność gospodarczą. W kolejnych latach pełnił funkcję członka zarządu i wspólnika w wielu firmach z branży rozrywki elektronicznej. Od 2002 roku jest Prezesem Zarządu, założycielem i głównym akcjonariuszem CI Games S.A. Ponadto Marek Tymiński pełni funkcję President of the Board of Directors w spółce zależnej CI Games USA Inc.

EMAIL Marek Tymiński LinkedIn

Członek Zarządu ds. finansowych

Pan Maciej Nowotny posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w działach finansowych i inwestycyjnych podmiotów gospodarczych, w tym podmiotów rynku kapitałowego. Zanim dołączył do zespołu CI Games S.A., był m.in. Członkiem Zarządu Scanmed S.A. z siedzibą w Krakowie, a wcześniej przez pięć lat pełnił funkcje zarządcze i nadzorcze w spółkach powiązanych z Funduszem Inwestycyjnym MARS FIZ z siedzibą w Warszawie. Pan Maciej Nowotny jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Finanse i rachunkowość oraz Studiów Doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Ekonomia; posiada tytuł Chartered Financial Analyst (CFA) oraz licencję maklera papierów wartościowych.

EMAIL Maciej Nowotny LinkedIn

Członek Zarządu ds. HR

Monika Rumianek odpowiada w CI Games za kwestie związane z zarządzaniem polityką personalną. Do CI Games S.A. dołączyła w 2013 r. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie HR. Przez wiele lat pracowała dla firm z branży Executive Search gdzie odpowiadała za prowadzenie projektów rekrutacyjnych. Jest absolwentką studiów magisterskich w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.

EMAIL Monika Rumianek LinkedIn

Wiceprezes ds. sprzedaży (Ameryka)

Frank Chiechi – Wiceprezes odpowiedzialny za sprzedaż w obu Amerykach. Frank Chiechi przez dziesięć lat pełnił funkcję szefa sprzedaży w firmie Sega, wcześniej pracował dla Ubisoft. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu działami sprzedaży. Jego specjalizacją są rynki Ameryki Północnej i Centralnej. Ukończył księgowość na Long Island University.

EMAIL Frank Chiechi LinkedIn

Kultura

Poznaj dwa wyjątkowe polskie miasta w których znajdują się nasze biura

Czy wiesz …?

Które z europejskich miast posiada niesamowitą panoramę łączącą styl starej Europy z nowoczesnymi biurowcami?

Panorama tego miasta jest cudowną kombinacją klasycznego i współczesnego stylu architektonicznego. 70 lat temu to miasto było morzem gruzów, dziś zobaczysz tu fascynujące budynki zaprojektowane przez najlepszych architektów świata. Podpowiedź: to nie Berlin.

Które miasto, według National Geographic, posiada jedną z najpiękniejszych miejskich plaż świata?

Podpowiedź: To nie Sydney

W samym sercu miasta leży cicha plaża ze złotym piaskiem. W lecie możesz zrelaksować się na niej z przyjaciółmi i rodziną lub rozpalić ognisko nieopodal rzeki.

Które z europejskich stolic ma najnowocześniejszy, najefektywniejszy i najczystszy system komunikacji miejskiej?

Długość linii tramwajowych wynosi prawie 270 kilometrów. Tysiące autobusów docierają do niemal każdego zakątka miasta. W 70 samoobsługowych stacjach możesz wynająć jeden z 1100 rowerów miejskich, a nowoczesne i czyste metro wciąż się rozbudowuje, by połączyć jeszcze więcej dzielnic tego tętniącego życiem miasta.

Podpowiedź: To nie jest ani Londyn ani Madryt.

W którym europejskim mieście połowa ludności jest poniżej 35 roku życia?

Młodzi mieszkańcy tego miasta mają możliwość bawić się i spotykać z przyjaciółmi w tysiącach kawiarni i klubów. Możesz pójść do hipsterskiego baru lub krążyć od klubu do klubu tańcząc do muzyki znanych DJów. Odpręż się i zasmakuj w cudownym jedzeniu każdej kuchni świata, w najwyżej ocenianych restauracjach. Podpowiedź: to nie Barcelona.

0
0
Rok założenia
Które miasto oferuje spektakl światła?

W tym mieście możesz odwiedzić Muzeum Neonów. Podczas wiosny i lata tysiące ludzi przychodzi z kolei do parku fontann spektakl wodno-świetlno-laserowy.

W którym dużym europejskim mieście jego mieszkańcy nie zaznają smogu?


Podpowiedź: To nie Praga
Tylko 20 minut zajmuje dojazd samochodem z centrum miasta do serca puszczy nazywanej „zielonymi płucami miasta”. Jeżeli masz ochotę na wędkowanie lub sporty wodne, wystarczy jedyne 30 minut w autobusie miejskim, by dojechać nad malownicze i czyste jezioro. Nawet nie musisz wyjeżdżać z miasta, by w lecie w jednym z wielu parków jeździć na rolkach i rowerze lub iść na jogging lub zjeżdżać na nartach w zimie.

W jakim mieście możesz prowadzić dobre i bezpiecznie życie?

To miasto zajęło 15 miejsce na świecie ze względu na dostępność uczelni wyższych. Znajdziesz wszystkie niezbędne placówki do nauczania dla swoich dzieci. Warto dodać, że według raportu PwC wskaźnik przestępczości jest relatywnie niski. Możesz zwiedzać to miasto po zmroku bez obaw o siebie ani o swoją rodzinę.

Warszawa

Miasto miłości

Czy wiesz, że jest takie miasto..

W którym czas płynie wolniej?

Zakochasz się w jego serdecznej atmosferze. To miasto ma mniej niż 200 000 mieszkańców, których życie toczy się wokół uroczego 19-wiecznego rynku pełnego kawiarni i restauracji. To miasto jest uważane za jedno z najlepszych miejsc do życia w Polsce. Mieszkańcy cieszą się dobrym zdrowiem, korzystają z rozbudowanego systemu edukacji, wysokiej stopy zatrudnienia i szybkiego, darmowego Internetu.

Zaledwie godzinę drogi samochodem dzieli je od najdzikszego i najpiękniejszego łańcucha górskiego w Europie.

tak blisko natury...

To idealne miejsce by uciec od zgiełku miasta i cieszyć się naturą.

I chmur.

W samym mieście i na jego obrzeżach jest wiele aeroklubów, które organizują przeloty dla turystów

Gdzie twoje dziecko i ty nigdy nie będziecie się nudzić.

Miasto I jego okolice znane są z alternatywnych festiwali. Cały rok przepełniony jest wydarzeniami artystycznymi i kulturalnymi, do których należą – Happy End Festival (Optimistic Film Festival), Festival of Amateur Theatre, The International Computer Art Biennale, Festival of Urban Space, NoBorder Festival (electronic music), International Biennale of Theatre Poster.

0
0
Rok założenia
Drużyna siatkarska tego miasta to sportowa potęga

Tu liczy się sport

Po przejściu górskiego szlaku możesz jeszcze tego samego dnia odpocząć na malowniczej plaży


Ten region to nie tylko góry
Tutaj przyroda ma mnóstwo do zaoferowania

Jednak nie tylko przyroda. Według raportu THINK THANK to jedno z najlepiej zarządzanych miast w Polsce. I jedno z najdynamiczniej rozwijających się!

Czy można jednocześnie odpoczywać na łonie cudownej natury oraz pracować w dynamicznie rozwijającym się mieście? Można. Tylko w tym regionie. Tylko w tym mieście.

Rzeszów

Miasto możliwości